EKY-350ETD471MJ20S
MFR.Part #
EKY-350ETD471MJ20S
JLCPCB Part #
C410326
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1.4A@100kHz 10mm 20mm 35V 46mΩ@100kHz 470uF 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS