TPL820F33-5TR
MFR.Part #
TPL820F33-5TR
JLCPCB Part #
C2902361
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃ 1 110uVrms 180mA 200mV 2uA 3.3V 42V 75dB@(100Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Soft Start Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS