TPL720F33-3TR
Extended
Manufacturer
3PEAK
MFR.Part #
TPL720F33-3TR
JLCPCB Part #
C2842389
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1.4uA 3.3V 350mV@(400mA) 400mA 53dB@(1MHz) 90uVrms 9V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Soft Start、Enable Positive SOT-23-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS