TPL710F12-5TR
Extended
Manufacturer
3PEAK
MFR.Part #
TPL710F12-5TR
JLCPCB Part #
C5344662
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2V 1.4uA 170mV 200mA 53dB@(1MHz) 6V 90uVrms Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS