929835-01-25-RK
Extended
Manufacturer
3M
MFR.Part #
929835-01-25-RK
JLCPCB Part #
C3327425
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 2.54mm 2.5A 2.79mm 2.92mm 25P 5.97mm Black Copper alloy Pin Header Right Angle Tin 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS