SNR8040K-220M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR8040K-220M
JLCPCB Part #
C326354
Package
SMD,8x8mm
Description
22uH 2A 74mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS