SNR5040K-150M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR5040K-150M
JLCPCB Part #
C326319
Package
SMD,5x5mm
Description
15uH 2A 2A 86mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS