SNR4018K-1R0N
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR4018K-1R0N
JLCPCB Part #
C326298
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 2.5A 23mΩ 4.5A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS