SNR3015K-1R5N
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR3015K-1R5N
JLCPCB Part #
C326290
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 1.7A 2A 50mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS