SNR2512K-1R0M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR2512K-1R0M
JLCPCB Part #
C326273
Package
SMD,2.5x2.3mm
Description
1uH 2.25A 2.3A 60mΩ ±20% SMD,2.5x2.3mm Power Inductors ROHS