SMTDRRI0804-100M
MFR.Part #
SMTDRRI0804-100M
JLCPCB Part #
C326256
Package
SMD,13x9.4mm
Description
101mΩ 10uH 2.4A 2A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS