SMTDR54-560M
MFR.Part #
SMTDR54-560M
JLCPCB Part #
C326242
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
420mΩ 56uH 680mA Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS