SMTDR54-180M
MFR.Part #
SMTDR54-180M
JLCPCB Part #
C326236
Package
SMD,5.2x5.8mm
Description
1.23A 150mΩ 18uH ±20% SMD,5.2x5.8mm Power Inductors ROHS