SMTDR54-120M
MFR.Part #
SMTDR54-120M
JLCPCB Part #
C326234
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.4A 120mΩ 12uH Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS