SMTDR43-8R2M
MFR.Part #
SMTDR43-8R2M
JLCPCB Part #
C326221
Package
SMD,4x4.5mm
Description
146.2mΩ 8.2uH 840mA ±20% SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS