SMTDR43-270M
MFR.Part #
SMTDR43-270M
JLCPCB Part #
C326227
Package
SMD,4.5x4mm
Description
27uH 522mΩ 620mA Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS