SMTDR32-6R8M
MFR.Part #
SMTDR32-6R8M
JLCPCB Part #
C326188
Package
SMD,3.5x3mm
Description
200mΩ 6.8uH 950mA Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS