SMTDR32-680M
MFR.Part #
SMTDR32-680M
JLCPCB Part #
C326200
Package
SMD,3.5x3mm
Description
260mA 2Ω 68uH Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS