SMTDR32-560M
MFR.Part #
SMTDR32-560M
JLCPCB Part #
C326199
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.5Ω 300mA 56uH Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS