SMTDR32-390M
MFR.Part #
SMTDR32-390M
JLCPCB Part #
C326197
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.12Ω 39uH 480mA Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS