SMTDR32-2R7M
MFR.Part #
SMTDR32-2R7M
JLCPCB Part #
C326183
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.4A 100mΩ 2.7uH Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS