SMTDR32-2R2M
MFR.Part #
SMTDR32-2R2M
JLCPCB Part #
C326182
Package
SMD,3x3.5mm
Description
1.6A 2.2uH 85mΩ ±20% SMD,3x3.5mm Power Inductors ROHS