25121WJ0430T4E
MFR.Part #
25121WJ0430T4E
JLCPCB Part #
C38957
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 43Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS