EKXG401ELL101MMN3S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKXG401ELL101MMN3S
JLCPCB Part #
C408545
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
10000hrs@105℃ 100uF 18mm 31.5mm 400V 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS