EKXJ401ELL180MJ20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKXJ401ELL180MJ20S
JLCPCB Part #
C408542
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 180mA@120Hz 18uF 20mm 400V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS