EKXJ401ETD100MJ16S
MFR.Part #
EKXJ401ETD100MJ16S
JLCPCB Part #
C408541
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 10uF 125mA@120Hz 16mm 400V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS