MMSZ5250B
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
MMSZ5250B
JLCPCB Part #
C38656
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15V 19V~21V 20V 25Ω 350mW 600Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS