0201WMF5604TCE
MFR.Part #
0201WMF5604TCE
JLCPCB Part #
C407765
Description
-55℃~+155℃ 25V 5.6MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS