0201WMF7153TCE
MFR.Part #
0201WMF7153TCE
JLCPCB Part #
C407761
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS