0402WGD1001TCE
MFR.Part #
0402WGD1001TCE
JLCPCB Part #
C407754
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS