0402WGF750LTCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0402WGF750LTCE
JLCPCB Part #
C407665
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS