0402WGF806KTCE
MFR.Part #
0402WGF806KTCE
JLCPCB Part #
C407661
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS