0805W8F9000T5E
MFR.Part #
0805W8F9000T5E
JLCPCB Part #
C407376
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 900Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS