1210W2F110LT5E
MFR.Part #
1210W2F110LT5E
JLCPCB Part #
C407220
Description
-55℃~+155℃ 110mΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS