181207F330LT4E
MFR.Part #
181207F330LT4E
JLCPCB Part #
C407122
Description
-55℃~+155℃ 200V 330mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS