181207J056JT4E
MFR.Part #
181207J056JT4E
JLCPCB Part #
C407095
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS