201007F120MT4E
MFR.Part #
201007F120MT4E
JLCPCB Part #
C407085
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±1500ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS