201007F140LT4E
MFR.Part #
201007F140LT4E
JLCPCB Part #
C407078
Description
-55℃~+155℃ 140mΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS