201007F357JT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
201007F357JT4E
JLCPCB Part #
C407045
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 35.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS