201007J0225T4E
MFR.Part #
201007J0225T4E
JLCPCB Part #
C406986
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS