25121WF1505T4E
MFR.Part #
25121WF1505T4E
JLCPCB Part #
C406959
Description
-55℃~+155℃ 15MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS