25121WF2741T4E
MFR.Part #
25121WF2741T4E
JLCPCB Part #
C406947
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.74kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS