25121WJ0335T4E
MFR.Part #
25121WJ0335T4E
JLCPCB Part #
C406898
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS