25121WJ062LT4E
MFR.Part #
25121WJ062LT4E
JLCPCB Part #
C406893
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 62mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS