EKXG451ELL151MM45S
MFR.Part #
EKXG451ELL151MM45S
JLCPCB Part #
C404358
Package
Plugin,D18xL45mm
Description
10000hrs@105℃ 150uF 18mm 450V 45mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS