KNP02SJ0181A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
KNP02SJ0181A10
JLCPCB Part #
C37394490
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
180Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS