SMH100-LPPE-D18-ST-BK
Extended
Manufacturer
Sullins Connector Solutions
MFR.Part #
SMH100-LPPE-D18-ST-BK
JLCPCB Part #
C3335350
Package
Plugin,P=1mm
Description
-40℃~+125℃ 1.8mm 1A 1mm 1mm 1mm 2 2.5mm 36P Black Gold Phosphor bronze Pin Header Through Hole 插件,P=1mm Pin Headers ROHS