0805W8F7320T5E
MFR.Part #
0805W8F7320T5E
JLCPCB Part #
C37998
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS