KM681M100J355A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM681M100J355A
JLCPCB Part #
C402639
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
100V 16mm 2000hrs@105℃ 35.5mm 680uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS