HL103M063O510A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
HL103M063O510A
JLCPCB Part #
C402631
Package
Plugin,D30xL51mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 30mm 5000hrs@105℃ 51mm 63V ±20% 插件,D30xL51mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS